logo badsport

Portal tworzony z pasji do Badmintona!

Zobacz niezbędne akcesoria, odzież i dodatki

Jaką torbę na rakiety do Badmintona wybrać?

Wybierając torbę na sprzęt do Badmintona, zwróć uwagę przede wszystkim na funkcjonalność. Co mamy na myśli? Torba musi mieć dużą liczbę pojemnych przegródek, do których zmieścisz nie tylko rakietę, ale również ubrania i lotki. Na co jeszcze zwrócić uwagę? Jeśli chcesz, żeby torba przetrwała z Tobą naprawdę długo, zwróć uwagę na jakość wykonania. Szwy powinny być starannie wykończone, nie powinny wystawać żadne nitki, a materiał powinien być łatwy w czyszczeniu i szybko schnąć.

Bad sporty
sport

Jak wybrać lotkę do Badmintona?

W ofercie sklepów znajdziesz lotki piórowe i nylonowe. Lotki syntetyczne mają długą żywotność i niską cenę, ale mają gorsze właściwości lotne i niską przewidywalność lotu. Polecane są głównie dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z Badmintonem. Lotki naturalne są droższe i mają krótką żywotność, ale mają doskonałe właściwości lotne i wysoką przewidywalność lotu. Tym rodzajem lotek rozgrywa się profesjonalne turnieje.

sport

Czy dorośli mogą zacząć przygodę z Badmintonem?

Często można usłyszeć wymówkę, że tylko dzieci mogą zacząć swoją przygodę z Badmintonem. To nie prawda! Każdy może spróbować swoich sił. To doskonała okazja na wprowadzenie odrobiny ruchu do swojej rutyny. Regularne treningi pozwolą Ci zachować formę, mimo upływu lat!

Rakiety do badmintona 70% poradników

line 1

Akcesoria do badmintona 60%

line 2

Akcesoria sportowe - torby, plecaki 90%

line 3

O co pytają nasi czytelnicy? Czy plecaki eleganckie są modne?

Wow! Niezła zmiana tematu, ale chętnie wam na to odpowiemy! Czy plecaki eleganckie są modne? Myślę, że nie tylko kobiety zadają sobie to pytanie! Plecak to bardzo praktyczny dodatek, który umożliwia zabranie ze sobą dużej ilości rzeczy. Czy plecak elegancki będzie pasować do smart casualowego stroju? W Twojej pracy obowiązuje ściśle określony dress code? Jeśli tak, to nie możesz sobie pozwolić na sportowy plecak. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Plecaki eleganckie będą dla Ciebie idealne! Wyglądają bardzo estetycznie, plecaki eleganckie często są wykonane ze skóry ekologicznej, dzięki temu są bardzo wytrzymałe i wodoodporne. To sprawia, że przetrwają przez wiele lat w doskonałym stanie. Gwarantujemy, że spakujesz do niego niezbędne rzeczy, takie jak telefon, portfel, czy drugie śniadanie.

komentarze

Paweł P. [Wrocław]

Plecaki eleganckie śmiało możesz zabrać ze sobą do pracy, czy nawet na sobotnie zakupy. Koniecznie musisz mieć chociaż jeden, szczególnie że ich cena nie jest szczególnie wysoka! Już teraz rozejrzyj się za plecakami eleganckimi w ofercie sklepów.

f15354
badminton logo

Kopiowanie materiałów zabronione © 2019-2021 Bad Sport

Fot. Flickr.com CC 2.0 Ivan Tokanawa

Projekt serwisu w wsparciu Patrycji Goleckiej